Čomu sa venujeme

ŠAFO-2 s. r. o. – komplexná stavebná činnosť. Jeden dodávateľ, mnoho remesiel.

Naše služby

Sme skúsená stavebná firma, ktorá sa špecializuje na poskytovanie stavebných prác na mieru. Nech už plánujete stavbu rodinného domu, rekonštrukciu bytu alebo komerčný projekt, sme tu pre vás. S naším tímom kvalifikovaných odborníkov a dlhoročnou skúsenosťou v stavebnom odvetví garantujeme kvalitu, spoľahlivosť a dokončenie projektov včas.

01.

Stavebné práce

Jeden dodávateľ, mnoho remesiel.

 

02.

Rekonštrukcie bytov a domov

Jeden dodávateľ, mnoho remesiel.

03.

Výstavba rodinných domov

Jeden dodávateľ, mnoho remesiel.

 

04.

Zemné a výkopové práce

Jeden dodávateľ, mnoho remesiel.

05.

Interiéry

Jeden dodávateľ, mnoho remesiel.

 

Časté otázky

Naša firma má bohaté skúsenosti v oblasti stavebníctva. Realizovali sme širokú škálu projektov, vrátane novostavieb, rekonštrukcií a úprav. Naše referencie zahŕňajú rodinné domy, bytové komplexy, komerčné budovy a mnoho ďalších. Môžeme sa pochváliť kvalitou práce a spokojnosťou našich klientov.

Ponúkame širokú škálu služieb vrátane stavebného plánovania, rekonštrukcií, novostavieb, interiérových a exteriérových úprav, projektového riadenia a stavebného dozoru.

Realizovali sme rôznorodé projekty, vrátane rodinných domov, bytových komplexov, komerčných budov, ale i individálnych bytových jednotiek.
Áno, máme skúsený tím odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v stavebnom priemysle a sú odborne kvalifikovaní pre svoje práce.
Doba dokončenia stavebného projektu závisí od jeho rozsahu a zložitosti. Vždy sa však snažíme dodržiavať stanovené termíny a vykonávať práce včas.
Používame moderné technológie a kvalitné stavebné materiály, ktoré sú ekologicky a energeticky efektívne. Dbáme na kvalitu, trvanlivosť a estetický vzhľad výslednej konštrukcie.
Sme zameraní na vysokú úroveň služieb a spokojnosť zákazníkov je pre nás kľúčová. Snažíme sa poskytovať individuálny prístup, komunikáciu a transparentnosť počas celého procesu stavebných prác.

Recenzie

Kontakt

Ozvite sa nám

Radi sa porozprávame o vašom projekte. Cenovú ponuku spracujeme na mieru.

Cenové ponuky a informácie: +421 910 881 128

Pezinská 49/49902 01
Vinosady okres Pezinok

    Zaujala ma služba

    Ak potrebujete nahrať súbor (obrázok, pdf, ...), môžete to urobiť tu.

    Zavolajte nám